Przedszkolaki zwiedzają Szkołę Podstawową nr 2 Email

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, dlatego też grupa "Biedronki", "Słoneczka", "Krasnoludki" wraz ze swoimi wychowawcami udały się w dniu 20.03.2014 na wycieczkę po szkole podstawowej . Celem tej wyprawy było bliższe poznanie szkoły,aby w przyszłości zmniejszyć stres dzieci związany z przyjściem do szkoły. Dzieci powitała Wicedyrektor Szkoły pani T. Baruk. Wszyscy z zainteresowaniem zwiedzali sale lekcyjne, pracownie komputerowe, korytarze, stołówkę, szatnię oraz pływalnię. W czasie tej wizyty dużą atrakcją dla dzieci był koncert muzyczny w wykonaniu starszych kolegów i koleżanek pod kierunkiem nauczyciela muzyki pana M. Kozery.Spotkanie przebiegało w przyjaznej i wesołej atmosferze. Po szkole oprowadzała dzieci pani I. Grzeszuk.                   Serdecznie  dziękujemy za miłe i serdeczne przyjęcie.

Poprawiony: sobota, 22 marca 2014 10:30
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 131 gości 

Tylko dla pracowników