Przegląd poezji "W krainie dziecięcej fantazji" Email

21 marca 2014 r.  Przedszkole Publiczne nr 1 w Łęcznej oraz Centrum Kultury w Łęcznej już po raz trzeci zorganizowało przegląd poezji "W krainie dziecięcej fantazji" Impreza odbyła się z okazji pierwszego dnia wiosny. Ulicami naszego miasta dzieci z łęczyńskich przedszkoli przeszły w barwnych korowodach, z kukłami Marzanny, aby spotkać się na placu pod Centrum Kultury z odchodzącą już Panią Zimą i następującą po niej Panią Wiosną. Następnie dzieci udały się do  sali widowiskowej CK aby zaprezentować przygotowane wiersze. W przerwach publiczność oglądała występy taneczne w wykonaniu 4,5,6 latków z Przedszkola Publicznego Nr 1. Występ przed publicznością był na pewno nowym doświadczeniem dla wszystkich przedszkolaków, ale poradziły sobie znakomicie. Dzieci pokonały tremę i dobrze się bawiły prezentując swoje umiejętności recytatorskie. Po  występach uczestnicy  otrzymali  pamiątkowe  dyplomy, książki, niespodziankę i słodki poczęstunek.


Serdeczne podziękowania dla  sponsorów:
Piekania - Tomasz Hołowiński
"Arpos" Hurtownia Artykułów Spożywczych i Budowlanych M.Ogórek
i B. Mazurek
Przedstawiciel firmy "NAVO" Jacek Dubaj
"ANSTAL" - Marcin Doboszhttp://www.ck.leczna.pl/ck/index.php/galeria-tree/imprezy-uroczystoci-wydarzenia/2014/w-krainie-dziecicej-fantazji


Poprawiony: środa, 26 marca 2014 22:46
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 141 gości 

Tylko dla pracowników