Wspieramy Stowarzyszenie TAK NIE WIELE z Chełma Email

Dzieci z grupy "Jagódki" wsparły swoją pracą Akcję Stowarzyszenia TAK NIE WIELE -"Kup serduszko na Walentynki!" Babcia Filipa uszyła nam 30 serduszek a maluchy wypełniały serca "wypełniaczem" i swoimi Uczuciami Miłości. Praca ta stworzyła okazję do czerpania radości z obdarowywania innych, pomagania  i dzielenia się tym, co posiadamy.Dzieci miały możliwość poznać wzorce postępowania świadczące o tolerancji oraz życzliwej postawy wobec wszystkich ludzi w bliższym i dalszym otoczeniu. Serduszka zostały przekazane do siedziby Stowarzyszenia. Dochód ze sprzedaży  przeznaczony był na zakup żywności, środków opatrunkowych i higienicznych najuboższym, samotnym seniorom z województwa lubelskiego.

Dziękujemy za pomoc Babci Filipa oraz Dzieciom z Grupy "Jagódki" za zaangażowanie i wielkie SERDUSZKA :)

Poprawiony: czwartek, 10 kwietnia 2014 12:51
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 156 gości 

Tylko dla pracowników