Spotkanie z pracownikami Straży Miejskiej w Łęcznej Email

Jednym z celów podstawy programowej wychowania przedszkolnego jest wdrażanie dzieci do dbałości o bezpieczeństwo własne oraz innych. Realizując ten ważny cel przedszkolaki gościły funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Przedstawiciele Straży Miejskiej w prosty i bardzo ciekawy sposób przybliżyli dzieciom informacje dotyczące swojej codziennej pracy. W czasie spotkania strażnik przypomniał dzieciom zasady bezpiecznego zachowania podczas zabaw i w drodze do przedszkola. Uczył, jak należy zachować się w sytuacjach niebezpiecznych, omówił zachowanie wobec obcego a także przy zauważeniu bezdomnych zwierząt. Dzieci miały możliwość obejrzenia samochodu, jakim porusza się Straż Miejska. Przedszkolaki wykazały zainteresowanie spotkaniem, podczas którego   nabyły cenną wiedzę. Dzieci podziękowały za wizytę miłym gościom, wręczając skromny upominek.

Dziękujemy za mile spędzony czas. 

 

 

Poprawiony: piątek, 11 kwietnia 2014 08:25
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 147 gości 

Tylko dla pracowników