"Z biegiem Wisły"- zajęcia dydaktyczne Email

W ramach współpracy z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną w Łęcznej zostało zorganizowane zajęcie dydaktyczne "Z biegiem Wisły" w grupie "Słoneczka". Pani Basia W. zapoznała dzieci z legendą powstania państwa polskiego. Przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą na tematy związane z naszą Ojczyzną. Aktywnie uczestniczyły w "podróży" po Polsce. Najpierw autobusem pojechały do źródeł Wisły, czyli Baraniej Góry a potem zwiedzały Kraków. Z Krakowa "pociągiem" pojechały do naszej stolicy. Dalsza podróż odbyła się statkiem nad Morze Bałtyckie. Z Gdańska wróciliśmy do Airport Lublin samolotem. Dzieci nie tylko utrwalały wiadomości, ale również nabyły nowe na temat naszych zabytków i atrakcji. Wiedzą, jak się zachować w górach, jak w dużym  mieście czy też nad morzem. Pani Basia zapoznała również dzieci z ciekawą literaturą związaną z Polską.Poprawiony: piątek, 11 kwietnia 2014 08:25
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 106 gości 

Tylko dla pracowników