Uczennice z Gimnazjum nr 1 w Łęcznej czytają przedszkolakom. Program "Starsze siostry". Email

Dnia 13 marca ruszył program współpracy naszego przedszkola z Gimnazjum nr 1 w Łęcznej pn. "Starsze siostry". Autorkami programu są dziewczyny ze szkolnego klubu wolontariatu oraz koła teatralno-recytatorskiego i koła rękodzieła. Na program składa się cykl 4 spotkań z grupami 5-cio, 6-latków.
W czasie spotkań dziewczyny czytają maluchom bajki oraz wykonują z nimi różne ćwiczenia dydaktyczne.
Hasłem przewodnim pierwszego spotkania było – słoneczko. Wszyscy świetnie się bawili. Przedszkolaki z entuzjazmem wykonywały wszystkie zadania i były bardzo rozczarowane gdy przyszedł czas pożegnania. "Starsze siostry" też nie mogą doczekać się kolejnej wizyty.

Opiekunowie programu: Halina Sulima-Zielik, Maria Perzyńska- Kusiak

Dziękujemy za miłe spotkanie dziewczynom ze Szkolnego Klubu Wolontariatu.


Poprawiony: czwartek, 10 kwietnia 2014 12:49
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 144 gości 

Tylko dla pracowników