Dzień Przedszkolaka Email

19 września w naszym przedszkolu po raz kolejny odbył się Dzień Przedszkolaka. Tego dnia dzieci oraz pracownicy przedszkola ubrali się w stosowne kolory, które podkreślały przynależność do grup wiekowych. Grupa I „Skrzaty” pięknie prezentowała się w zielonych czapeczkach, fioletowo było w grupie II „Jagódki”, a  wróżnobarwnych  strojach można było zobaczyć dzieci z grupy III „Muchomorki”.  5-6 – latki z grupy „Krasnoludki”  przybyły do przedszkola w czerwonych  i niebieskich  czapeczkach. Bardzo słonecznie było w grupie IV – „Słoneczka”, ponieważ dominował tu kolor żółty. Przedszkolaki dumne były ze swoich strojów.  Po śniadaniu w doskonałych humorach wszyscy zebrali się na placu przedszkolnym. Po krótkim wprowadzeniu i wyjaśnieniu dzieciom celu spotkania przedszkolaki ze wszystkich grup odśpiewały piosenkę „Dzień przedszkolaka” i wyruszyły z przedszkola ze śpiewem na plac z fontannami. Barwny korowód wzbudził zainteresowanie przechodniów i okolicznych mieszkańców. Przedszkolaki z dumą informowały o swoim święcie.  Po obiedzie dzieci wykonywały prace plastyczne „Dzień przedszkolaka” i słuchały ulubionych bajek.

W naszym przedszkolu święto dzieci dostarczyło im wielu miłych wrażeń i na pewno będą je długo  i ciepło wspominać. Radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków to również nasza satysfakcja, pracowników przedszkola.


Poprawiony: poniedziałek, 22 września 2014 16:11
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 230 gości 

Tylko dla pracowników