Rodzice czytają dzieciom - "JAGÓDKI" Email

W dniu 15 września 2014 roku  grupa Jagódki  rozpoczęła akcję „ Cała Polska czyta dzieciom", która ma na celu kształcenie nawyków czytelniczych, nabywanie nawyku dbania o książki i szanowania ich, a także przekazywanie za pośrednictwem literatury wartości moralnych oraz budowanie więzi między rodzicem i dzieckiem. Jako pierwsza zgłosiła się na ochotnika do czytania  mama Dawidka z utworem „Przygody Kubusia Puchatka" . Dzieci z wielkim zaciekawieniem wysłuchały bajki, a także oglądały kolorowe ilustracje. Na zakończenie dzieci otrzymały do pokolorowania obrazek Kubusia Puchatka – bardzo dziękujemy mamie Dawidka.


Czekamy z niecierpliwością na dalszych ochotników - a dzieciom gratulujemy wspaniałych Rodziców!

Poprawiony: czwartek, 25 września 2014 12:33
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 140 gości 

Tylko dla pracowników