Pani Jesień do Nas przyszła - grupa "Krasnoludki" Email

 

Na kilka miesięcy pożegnaliśmy gorące letnie słońce, kąpiele w wodzie   i wakacje. Nadchodząca jesień oswajała nas ze swoim rychłym nadejściem porannym chłodem, deszczem i zmieniająca się szatą otaczającej przyrody.

23 września zawitała osobiście w naszej grupie niosąc kosze pełne owoców, warzyw i liści. Piękna i kolorowa Pani porwała nas do wspólnego śpiewu i tańca. Pani Jesień dla Krasnoludków przygotowała wiele zdań m.in. przedszkolaki rozwiązywały zagadki, śpiewały piosenki, musiały  z liści wykonać szal dla Pani Jesieni, posegregować dary oraz udało Nam się wybrać króla i królową Jesieni.      

Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz pobawimy się z Panią Jesienią, zanim pożegna nas na dobre.

 

Poprawiony: niedziela, 05 października 2014 11:47
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 113 gości 

Tylko dla pracowników