Witaminki, witaminki – sok owocowo – warzywny w grupie "Krasnoludki" Email

 

Rozpoczął się wrzesień, a wraz z nim w sadzie i w ogrodzie pełno jest darów natury. Soki to świetny sposób na dostarczenie organizmowi potrzebnych mu składników. Są zdrowe, smaczne i proste w przygotowaniu. Przekonały się o tym dzieci, które wraz z panią Anią i panią Olą przygotowały pyszne soki z przyniesionych jabłuszek i marchewek. Zanim przystąpiliśmy do pracy, dzieci zapoznały się z sokowirówką, jej pracą, a także zasadami bezpiecznego korzystania z tego urządzenia.

Wspólna praca była dla dzieci bardzo atrakcyjna i sprawiła im dużo radości. Sok miał piękny marchewkowy kolor, a smak...niebo w buzi.

 

Poprawiony: niedziela, 05 października 2014 11:48
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 113 gości 

Tylko dla pracowników