Ustanowiliśmy Rekord Guinnessa! Email

Nasze przedszkole przyłączyło  się do programu Akademii Aquafresh. Zgłosiliśmy również  chęć wzięcia udziału w ustanawianiu Rekordu Guinnessa  w największej liczbie osób myjących zęby w tym samym czasie. 30 września br. o 12:00 rozpoczęło sie wielkie szczotkowanie. Wraz z dziećmi w całej Polsce przez 2 minuty nasze przedszkolaki myły ząbki, dzięki temu pobiliśmy rekord Guinnessa, który został ustanowiony w Indiach.

Na pamiątkę wzięcia  udziału w ustanawianiu Rekordu nasze  przedszkole otrzymało specjalny certyfikat. Podobne certyfikaty świadczące o uczestnictwie w ustanawianiu Rekordu otrzymało każde dziecko.

Wszystkim dzieciom  serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę                        i zaangażowanie!

Poprawiony: środa, 01 października 2014 13:25
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 148 gości 

Tylko dla pracowników