"MUCHOMORKI" odwiedzają park w jesiennej szacie. Email

Dnia 02.10. dzieci z grupy "Muchomorki" wybrały się na wycieczkę do parku.

Celem wycieczki było przybliżenie środowiska przyrodniczego jakim jest park. Dzieci obserwowały oznaki jesieni, rozpoznawały drzewa oraz ich owoce, podziwiały jesienny koloryt liści. W parku przedszkolaki szukały skarbów jesieni, które bardzo szybko znalazły. Okazały się nimi wielobarwne liście, kasztany, żołędzie, szyszki czy czerwona jarzębina. Dzieci spacerowały po parku obserwując przyrodę i nasłuchując jej odgłosów. Szczególną radość sprawiło dzieciom bieganie w stosach miękkiej i pachnącej pierzynki     z jesiennych liści.

Zebrane dary jesieni przynieśliśmy do przedszkola, powstaną z nich piękne, jesienne prace.

Poprawiony: piątek, 10 października 2014 11:35
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 144 gości 

Tylko dla pracowników