DZIEŃ CHŁOPAKA w grupie "Krasnoludki" Email

30 wrzesień to wyjątkowa data w kalendarzu! Wszyscy chłopcy - starsi oraz młodsi na całym świecie mają wtedy swoje wielkie święto! Nie inaczej było też w naszej grupie ,, Krasnoludków” ! Już od samego rana dało się wyczuć odświętną atmosferę ! Na początku dziewczynki z grupy wraz  z Panią Anią i Panią Olą przeprowadziły dla chłopców różne ciekawe konkurencję m.in. zjedzenie plasterka cytryny bez kwaśnej minki ;-), które doprowadziły ich do przystąpienia do ,,Klubu uprzejmych chłopaków”. Po pozytywnym zakończeniu poszczególnych zadań wszyscy chłopcy zostali ,,dżentelmenami”. Na koniec u każdego z  chłopców na szyjach pojawiły się piękne krawaty, zaś dziewczynki wraz z p. wychowawczyniami odśpiewały uroczyste "Sto lat" i złożyły bohaterom dnia najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyły drobne upominki ! Na zakończenie wszystkie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy przy różnorodnych pląsach muzyczno – ruchowych.                                                                Mamy nadzieję, że tegoroczny Dzień Chłopca na długo pozostanie w dziecięcych wspomnieniach!

 

Poprawiony: niedziela, 05 października 2014 15:27
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 113 gości 

Tylko dla pracowników