Wycieczka na stadion GKS Górnik Łęczna Email

 

30 września 2014 r. grupy Słoneczka i Krasnoludki udały się na stadion GKS Górnik Łęczna. Wycieczka została zorganizowana przez tatę Kacperka p. Marcina Lipińskiego. Dzieci zwiedziły cały stadion piłkarski oraz wszystkie pomieszczenia klubu, z których na co dzień korzystają zawodnicy lidera rozgrywek I ligi. Przedszkolaki były bardzo zadowolone z ochotą wszystko oglądały, dotykały i próbowały swoich sił z wykorzystaniem różnego sprzętu sportowego, m. in. dysku stabilizacyjnego czy sprzętu na siłowni. Bardzo dużo radości sprawił dzieciom pobyt na hali sportowej, gdzie mogły pograć w piłkę razem z zawodnikami I ligowego klubu. Chłopcy wykorzystali również okazję i zdobyli bezcenne autografy piłkarzy. W ramach podziękowania za mile spędzony czas przedszkolaki wręczyły   własnoręcznie zrobione puchary.

Bardzo dziękujemy  za ciepłe przyjęcie i życzymy wielu sukcesów sportowych.

 

Poprawiony: środa, 08 października 2014 21:57
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 156 gości 

Tylko dla pracowników