,,SMACZNIE, ZDROWO I KOLOROWO"- MUCHOMORKI robią pyszne szaszłyki owocowe. Email

W ramach realizacji programu zdrowotnego, którego głównym  celem jest kształtowanie postawy prozdrowotnej i poszerzenie świadomości dotyczącej wybieranego jedzenia, dzieci z grupy ,,Muchomorki" robiły szaszłyki owocowe. Wcześniej zakupiliśmy różne owoce: jabłka, śliwki, gruszki, winogrona, banany, pomarańcze, nektarynki. Przed rozpoczęciem krojenia owoców dzieci dokładnie umyły rączki, założyły fartuszki oraz chusteczki na głowę. Zabawa była udana, przedszkolaki pod czujnym okiem pań pokroiły w kostkę i plasterki owoce, następnie nakłuwały je na wykałaczki według własnych upodobań żywieniowych. Przygotowanie szaszłyków dało dzieciom wiele radości oraz satysfakcji.

Wszyscy z apetytem zajadali zdrowe i pyszne szaszłyki, poczęstowaliśmy także wszystkie panie w przedszkolu.

,,Muchomorki" dobrze wiedzą, że owoce to najwspanialsze witaminki na świecie. Namawiamy wszystkich do naśladowania przedszkolaków i zdrowego odżywiania !!!

Poprawiony: piątek, 10 października 2014 11:36
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 216 gości 

Tylko dla pracowników