Witamy! Email

Zapisy do przedszkola na rok szkolny 2019/2020

Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 1 w Łęcznej ogłasza nabór dzieci wieku 3 – 5 lat

na rok szkolny 2019/2020

w terminie: od 1 do 29 marca 2019r.

zobacz ogłoszenie

Szanowni Państwo!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2019/2020- dzieci zapisane aktualnie do przedszkola nie przystępują do niej i mają zapewnione miejsce w przedszkolu od 01.09.2019r. jeżeli rodzice złożą niniejszą deklarację.

Uprzejmie proszę o pobranie za potwierdzeniem u wychowawców lub ze strony internetowej przedszkola w/w deklaracji korzystania z naszego przedszkola i złożenie jej w gabinecie dyrektora przedszkola do 21.02.2019r. (czwartek).
Brak deklaracji we wskazanym ustawowo terminie spowoduje, że będą Państwo podlegali rekrutacji na zasadach ustawowych.

Deklaracja do pobrania

JEST NAM NIEZMIERNIE MIŁO POCHWALIĆ SIĘ,
ŻE GRUPA "MOTYLKI" OTRZYMAŁA NAGRODĘ II STOPNIA W KWOCIE 4000 ZŁ.
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "ŚMIALI W CHOROBIE".

Zadaniem przedszkolaków było stworzenie pracy plastycznej "Mój Przyjaciel Śmiałek".
Przez wiele dni dzieci razem z paniami ciężko pracowały, szyjąc pluszowego bohatera, który ma za zadanie wspierać dzieci
w trudnych rozmowach z rodzicami i nauczycielami, rozwiewać obawy dotyczące zdrowia oraz wizyt u lekarza.

Pracę konkursową można podziwiać na stronie
smialorozmawiamy.pl/artykul/27,laureaci

Wykaz opłat dla poszczególnych grup

za STYCZEŃ. Szczegóły tutaj