Witamy! Email

UWAGA!!!

Obecna/stara/ strona nie będzie już

aktualizowana (!) i zostaje przez pewien czas stroną archiwalną!

ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ PRZEDSZKOLA

>>>NOWA STRONA PRZEDSZKOLA

Drodzy Rodzice

Bardzo dziękujemy za włączenie się w akcję "Drzewko za makulaturę" zorganizowaną przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Lublinie.
W ciągu dwóch dni zebraliśmy 180 kg. makulatury, która została zawieziona do punktu zbiórki.Za zebraną makulaturę otrzymaliśmy drzewka owocowe: czereśnie, jabłonie, grusze oraz buki i jarzęby.

Jeszcze raz, dziękujemy wszystkim za udział. Szczególne podziękowania kierujemy do mamy Olka za pomoc w akcji.

Regulamin korzystania z karty magnetycznej rejestrującej rzeczywisty czas pobytu dziecka w Przedszkolu Publicznym nr 1
w Łęcznej

1 miejsce na Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Sportowej

„Duży i mały to sportowiec doskonały”

W tym roku 1 miejsce na Olimpiadzie sportowej wywalczyły dzieci

z grupy „Słoneczka” i „Krasnoludki”

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom

i dziękujemy rodzicom za wspaniały doping!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w tegorocznej edycji Powiatowego Konkursu Piosenki o Zdrowiu w Cycowie, dziewczynki z grupy "Motylki" z oddziału w Nowogrodzie otrzymały pierwsze miejsce w kategorii "0-III klas" Antonina Jabłoniec oraz Julia Romańska zaprezentowały piosenkę pt.: "Rowerowa wycieczka"

Wykaz opłat dla poszczególnych grup

za LISTOPAD. Szczegóły tutaj

Poprawiony: wtorek, 18 lutego 2020 20:50