Z wizytą na Komendzie Policji w Łęcznej. Email

 

To był dzień pełen wrażeń, z pewnością dzieci długo będą go pamiętały.

15 października grupy: "Muchomorki” "Słoneczka” i "Krasnoludki” odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Łęcznej. W trakcie wizyty dzieci zapoznały się z pracą łęczyńskich policjantów. Dowiedziały się, kto to jest policjant dyżurny i czym się zajmuje. Zobaczyli także "cele" oraz poznały strzelnicę, gdzie mogły chętne dzieci przy pomocy Pani policjantki spróbować swoich sił . Wysłuchały też policyjnych porad dotyczących bezpieczeństwa oraz sposobów unikania zagrożeń związanych ze spotkaniem z nieznajomym. Następnie pani policjantka pokazała „mieszkanie” psów policyjnych. Dla dzieci było to ogromne przeżycie. Na zakończenie każde dziecko mogło wczuć się w rolę policjanta i zasiąść za kierownicą policyjnego samochodu oraz usłyszeć sygnały dźwiękowe, co wzbudziło najwięcej emocji

 

 

Poprawiony: niedziela, 19 października 2014 21:31
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 293 gości 

Tylko dla pracowników