,,Mikołajki jak z bajki"- wizyta Mikołaja w przedszkolu. Email

 

5 grudnia 2014 roku nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj wraz ze swoją żoną - Panią Mikołajową i z pomocnikiem - Elfem. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci z ogromną radością przywitały Św. Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Następnie Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!

Następne odwiedziny dopiero za rok. Już nie możemy się ich doczekać.

 

Poprawiony: niedziela, 07 grudnia 2014 09:51
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 135 gości 

Tylko dla pracowników