KLANZA bawi "Skrzaty" i "Jagódki" Email

16-12-2014r. grupę "Skrzatów" i "Jagódek" odwiedziły panie animatorki z KLANZY (Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów), które prowadziły z dziećmi zabawy integracyjno-ruchowe związane z zimą. Podczas prawie 2 godzinnego spotkania były zabawy ułatwiające wejście w grupę, mające na celu poznanie imion dzieci. Potem były różne zabawy wykorzystujące ruch, taniec, gest dzieci; zabawy z chustą animacyjną, ćwiczenie aparatu mowy poprzez dmuchanie balonów oraz zabawy z balonami. Najwięcej radości dostarczyły zabawy  integrujące dzieci, które umożliwiły wszystkim  przedszkolakom wspólną, aktywną zabawę. Były to zabawy ze "śniegiem",lepienie kul śniegowych, rzucanie w siebie "śniegiem", przechodzenie przez tunel. Na koniec spotkania dzieci w grupach rysowały na temat "Co mi się najbardziej podobało w czasie zajęć?". Podczas spotkania panował radosny nastrój.

 

Poprawiony: czwartek, 01 stycznia 2015 14:45
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 93 gości 

Tylko dla pracowników