Świąteczny czas... - warsztaty Bożonarodzeniowe Email

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, świeżo ścięta      i przystrojona choinka - to buduje magiczny świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera zorganizowaliśmy 15.12.2014r. w naszej grupie dla dzieci oraz rodziców warsztaty świąteczne.

Nasze przedszkole zamieniło się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Dzieci przywitały swoich rodziców śpiewając kolędy , po czym wszyscy chętnie zabrali się do pracy. Zadaniem było zrobienie choinki, bałwanka i bombki. Przy dźwiękach kolęd, z pomocą rodziców powstawały radosne bałwanki i kolorowe choinki. Podczas tworzenia prac rodziny wykazywały się niezwykłą pomysłowością i ciekawą inwencją twórczą.

Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem ale był też i czas na miłe pogawędki Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych. Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.

 

Poprawiony: czwartek, 01 stycznia 2015 17:10
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 207 gości 

Tylko dla pracowników