Zajęcia otwarte dla Rodziców Email

W dniu 19 grudnia 2014r. JAGÓDKI bawiły się ze swoimi mamusiami na zajęciach otwartych, które mimo wielu obowiązków przybyły do naszego przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechom. Nasze dzielne JAGÓDKI wspaniale rozwiązywały zagadki, odpowiadały na pytania, dekorowały bombki i wspólnie z mamusiami wykonały piękne stroiki bożonarodzeniowe. Nad wszystkim czuwały panie i mamusie, które z uwagą śledziły poczynania dzieci. Wszyscy razem powiesiliśmy na choince udekorowane bombki, zaśpiewaliśmy znane dzieciom kolędy a stroikami udekorowaliśmy naszą salę.  Po spotkaniu zostało już tylko wspomnienie i bardzo miły nastrój przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia.

 

Dziękujemy mamusi Zuzi i mamusi Maksia oraz zapraszamy wszystkich Rodziców na następne zajęcia.


Poprawiony: czwartek, 01 stycznia 2015 14:40
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 130 gości 

Tylko dla pracowników