DO SZOPY HEJ PASTERZE – KONCERT KOLĘD Email

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, zadumy, ciepłych rodzinnych spotkań. Nastrój pełen życzliwości i radości udzielił się także gościom naszego przedszkola. Tuż przed świętami do przedszkola przyszły niemal całe rodziny - tata, mama, babcia, rodzeństwo - w sali zrobiło się bardzo gorąco. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Za sprawą naszych małych aktorów na chwilę wszyscy przenieśliśmy się do Betlejem. Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowo narodzonego dzieciątka, pasterzy, przeplatana była kolędami i pastorałkami.Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odgrywali swoje role we wspaniałych strojach przygotowanych przez rodziców. Po wspólnym odśpiewaniu kolęd i pastorałek przez widzów i aktorów były prezenty i życzenia — zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

 

Poprawiony: niedziela, 18 stycznia 2015 08:15
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 120 gości 

Tylko dla pracowników