,, WIECZÓR KOLĘD" W GRUPIE ,,MUCHOMORKI" Email

18 grudnia o godz. 16.00 w grupie ,,MUCHOMORKI" odbyło się spotkanie dzieci wraz z ich rodzicami oraz rodzeństwem pod hasłem ,, Wieczór kolęd."

Po powitaniu gości dzieci przedstawiły swoje wierszyki przeplatane wspólnym kolędowaniem: śpiewaniem przez poszczególne rodziny wybranych wcześniej kolęd i czytaniem fragmentów związanych z tradycjami Świąt Bożego Narodzenia. Wspólny śpiew kolęd wprowadził wszystkich w radosny, rodzinny oraz świąteczny nastrój, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.

Ten niezwykły czas na długo pozostanie w naszej pamięci.  Wieczór był wyjątkowy i na pewno warto powtórzyć go w przyszłości.

Poprawiony: wtorek, 27 stycznia 2015 18:16