XV EDYCJA Akcji "Góra Grosza" Email

Od kilku lat nasze przedszkolaki biorą udział w akcji ogólnokrajowej "Góra Grosza". Celem tej akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz domów dziecka, które realizują programy wychowawcze. Nasze przedszkolaki wiedzą, że oddając chociażby jeden grosz,      można         zrealizować  wielkie     przedsięwzięcia    na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej. Akcji patronuje Minister Edukacji Narodowej.Zebraliśmy w tym roku 180 złotych.

Dziękujemy wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom za zaangażowanie i wsparcie tej akcji.


Poprawiony: wtorek, 20 stycznia 2015 18:02
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 123 gości 

Tylko dla pracowników