III nagroda i wyróżnienie dla JAGÓDEK podczas rozstrzygnięcia XIX Powiatowego Konkursu Plastycznego Email

 

Dnia 13 stycznia 2015r dzieci z grupy JAGÓDKI wybrały się na wycieczkę do Centrum Kultury w Łęcznej. Oglądały pokonkursową wystawę prac plastycznych z okazji Świąt Bożego Narodzenia „Ilustracja do kolędy”. Wyeksponowane były wszystkie prace dzieci z całego powiatu łęczyńskiego. Były one bardzo ładne i ciekawe, wykonane różnymi technikami plastycznymi. Wśród nich znajdowały się również nagrodzone prace  dziewczynek z naszej grupy - III nagrodę otrzymała Oliwia H., natomiast wyróżnienie Jowitka S. Dziewczynki dostały pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody. Wystawa wszystkim bardzo się podobała.

 

Gratulujemy młodym artystom i życzymy dalszych sukcesów!Poprawiony: poniedziałek, 19 stycznia 2015 18:59
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 120 gości 

Tylko dla pracowników