"Pinokio" - teatrzyk w przedszkolu Email

16 stycznia w naszym przedszkolu gościliśmy aktorów z Lublina ze spektaklem pt. "Pinokio". Przedstawienie podobało się bardzo. Dzieci z dużym zaangażowaniem śledziły akcję utworu. Wspaniali aktorzy przenieśli maluchy w zabawny sposób do świata przygód drewnianego chłopczyka. Pinokia spotykały różne przygody, jednak cała historia jak na bajkę przystało zakończyła się szczęśliwie. Występowi towarzyszyły melodyjne piosenki w wykonaniu aktorów. Po zakończeniu występu dzieci nagrodziły gości głośnymi brawami. Po powrocie do sal dzieliły się swoimi wrażeniami. Kto wie może w dziecięcym tłumie, rośnie światowej sławy aktor, a takie teatrzykowe wizyty pomogą naszym przedszkolakom złapać aktorskiego bakcyla.  

Poprawiony: środa, 21 stycznia 2015 19:59
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 113 gości 

Tylko dla pracowników