Dzień Babci i Dziadka Email

Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich Babć i Dziadków. A Dziadkowie wraz z Babciami już czekają przed domami. Przez lornetki patrzą w dal wystrojeni jak na bal.

21 stycznia w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. "Słoneczka" dla wyjątkowych gości wystawiły Jasełka, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom piękne bukiety oraz zaprosiły na słodki poczęstunek. Wszystkim miłym gościom serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia do przedszkola. Składamy oczywiście życzenia szczęścia, zdrowia i zadowolenia!


Poprawiony: niedziela, 22 lutego 2015 10:05
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 122 gości 

Tylko dla pracowników