"Ćwiczymy buzie i języki"- cykl zajeć logopedycznych Email

W trosce o właściwy rozwój naszych "Milusińskich", w grudniu i styczniu odbył się cykl spotkań z logopedą panią Małgorzatą Jaszcz, pracownikiem PPP w Łęcznej, pt. "Ćwiczymy buzie i języki".  Chcemy aby nasze dzieci mówiły poprawnie, dlatego postanowiłyśmy pomóc pzez odpowiednią stymulację. Podjęcie wesołych zabaw o charakterze logopedycznym  pozwala uniknąć utrwalania błędnej wymowy oraz wtórnych zaburzeń o charakterze emocjonalnym. Warunkiem poprawnej wymowy jest wysoka sprawność aparatów: oddechowego, słuchowego, artykulacyjnego, fonacyjnego. Różnorodne zabawy oddechowe, ortofoniczne, logoprdyczne dały naszym "Muchomorkom" szansę nie tylko na wesołe spędzenie czasu w przedszkolu, ale także na usprawnienie narządów biorących udział w mówieniu. Bardzo dziekujemy za przemiłą i profesjonalną współpracę z panią Małgorzatą. Dzieci i wychowawczynie.

 

Poprawiony: wtorek, 27 stycznia 2015 18:14
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 149 gości 

Tylko dla pracowników