Dzień Babci i Dziadka Email

Dnia 23-01-2015r. najmłodsza grupa w przedszkolu zaprosiła swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka", aby w ten szczególny sposób podziękować swoim bliskim za miłość, cierpliwość i wyrozumiałość. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem recytowały wierszyki (wspólnie i indywidualnie), śpiewały piosenki a także zatańczyły prosty układ taneczny. Oczywiście nie zabrakło życzeń dla gości i własnoręcznie przygotowanych prezentów. Wspólnie spędzone chwile spędzone były przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców.

Dziękujemy naszym gościom za przyjęcie zaproszenia do naszego przedszkola a rodzicom za współpracę.


Poprawiony: wtorek, 27 stycznia 2015 18:22
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 151 gości 

Tylko dla pracowników