JAGÓDKI ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ BABCI I DZIADKA Email

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co najlepsze. Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas, na każdy smutek mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie. Wnuki to czują i wiedzą, dlatego 23 stycznia 2015r zaprosiły swoje Babcie i Dziadków do przedszkola na to najpiękniejsze ze wszystkich świąt. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem recytowały wierszyki, tańczyły, śpiewały piosenki oraz wręczyły przygotowane prezenty. Dzieci cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość  i szacunek dla babci i dziadka. Natomiast goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta i gromkimi brawami podziękowali im za występ. Święto Babci   i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości - dzień, który na długo pozostanie w naszych sercach.

 

Ogromne podziękowania dla Rodziców JAGÓDEK za przygotowanie słodkiego poczęstunku i pomoc przy zorganizowaniu uroczystości.


Poprawiony: czwartek, 05 lutego 2015 19:09
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 116 gości 

Tylko dla pracowników