Spotkanie ze strażnikami miejskimi - "Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych" Email

 

Dbając o bezpieczeństwo przedszkolaków 23 stycznia w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne nt. "Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych". Strażnicy miejscy przypomnieli dzieciom o zagrożeniach czyhających na nie w trakcie ferii zimowych, powiedzieli też jak ich unikać. Omówiono zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Funkcjonariusze przestrzegli  przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ruchliwych ulic. Udzielili wskazówek jak bezpiecznie bawić się na śniegu. Poinformowali dzieci pozostające w domu o konieczności zamykania drzwi od wewnątrz i o zakazie wpuszczania osób nieznajomych. Strażnicy miejscy w  ciekawy i praktyczny sposób zapoznali dzieci z zasadami ruchu drogowego. W trakcie spotkania funkcjonariusze zapoznali dzieci ze swoją pracą i umundurowaniem. Przeprowadzone działanie prewencyjne zakończono rozdaniem breloczków odblaskowych.

Wszystkim wychowankom życzymy, aby ferie zimowe upłynęły zdrowo i bezpiecznie.


Poprawiony: sobota, 31 stycznia 2015 10:12
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 157 gości 

Tylko dla pracowników