Pożegnaliśmy zimę! Email

20 marca dzieci z naszego przedszkola wyszły barwnym korowodem i przywitały wiosnę symboliczną Marzanną - zimową panną.

Przedszkolaki wspólnie zaśpiewały piosenkę "Promyk słońca" a potem głośnym okrzykiem:
"Precz zimo zła,
my cię już nie chcemy,
za tobą płakać
nie będziemy!"
przepędziły zimę i powitały piękną, kolorową wiosnę.

Aby tradycji stało się zadość, symbol zimy - kukłę Marzannę wszystkie grupy uroczyście pożegnały, a wiosnę przywitały wierszem i piosenką. Wiosna natomiast odwzajemniła się nam piękną, słoneczną pogodą, dzięki temu dzieci mogły spędzić miłe chwile podczas zabaw ruchowych na placu zabaw.

Grupy 5-6 latków wyruszyły w kolorowym, radosnym korowodzie do Centrum Kultury na Przegląd Poezji Dziecięcej organizowany przez nasze przedszkole. Maluszki "Jagódki" i "Skrzaty" wspólnie rozpoczęły wiosenne zabawy na placu zabaw.

W radosnych nastrojach wróciliśmy do przedszkola z "Panią Wiosną"i kolorowym gaikiem.

Poprawiony: czwartek, 26 marca 2015 07:30
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 211 gości 

Tylko dla pracowników