Muchomorki - seniorom Email

18 marca 2015r. w grupie "Muchomorki" odbyły się warsztaty plastyczne "Świąteczne kartki wielkanocne", na które zostali zaproszeni rodzice wraz z dziećmi.

Celem spotkania było wykonywanie kartek wielkanocnych dowolną techniką plastyczną. Kartki te były przekazane podopiecznym Domów Opieki Społecznej w powiecie chełmskim. Zajęcia plastyczne przebiegały w radosnej i miłej atmosferze. Podczas tworzenia prac rodziny wykazały się niezwykłą pomysłowością oraz ciekawą inwencją twórczą. Powstało bardzo dużo pięknych, kolorowych kartek świątecznych. Wszyscy świetnie się bawili, była to również okazja do wspólnych rozmów.

MAMY NADZIEJĘ, ŻE PODAROWALIŚMY SENIOROM CHWILĘ RADOŚCI.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy razem ze swoimi dziećmi wzięli udział w przygotowaniu świątecznych kartek wielkanocnych.

Poprawiony: wtorek, 31 marca 2015 18:30
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 136 gości 

Tylko dla pracowników