Spotkanie z pszczelarzem Email

W kwietniu dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych z pszczelarzem pt. „Świece woskowe – czyli jak pszczoły pomogły rozświetlić świat". Uczestnicy zdobywali wiedzę związana z pszczelarstwem, np.: jak powstaje wosk pszczeli i do czego jest wykorzystywany, jak powstają świece. W czasie części warsztatowej dzieci rozwijały wyobraźnię, umiejętności poznawcze i manualne. Samodzielnie wykonywały i ozdabiały świece z wosku, które następnie zabrały na pamiątkę do domu.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach realizacji projektu na rok 2015 "Dbamy o przyrodę - uczymy się poprzez zabawę i działanie" - zadanie - Znaczenie zwierząt w życiu człowieka.

Poprawiony: niedziela, 10 maja 2015 15:07
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 133 gości 

Tylko dla pracowników