Co o zdrowiu wiedzą przedszkolaki? - konkurs wiedzy o zdrowiu Email

29 kwietnia w naszym przedszkolu został zorganizowany międzygrupowy konkurs wiedzy o zdrowiu pod nazwą "CO O ZDROWIU WIEDZĄ PRZEDSZKOLAKI".

Miał on na celu sprawdzenie jak bogatą wiedzę o zdrowym i higienicznym trybie życia posiadają nasze przedszkolaki. W konkursie wzięły udział trzyosobowe reprezentacje grup: "Krasnoludków", "Słoneczek" oraz "Muchomorków".
Drużyny dzielnie zmagały się z układaniem puzzli, wylosowanymi pytaniami, zagadkami słownymi, smakowymi, dotykowymi. Każdy zespół również zaprezentował piosenkę o tematyce zdrowotnej. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą z dziedziny zdrowia, doskonale poradzili sobie ze stresem związanym z rywalizacją, wykazując przy tym dużo radości i zadowolenia ze wspólnej zabawy.

WSZYSTKIE DZIECI BIORĄCE UDZIAŁ W KONKURSIE OTRZYMAŁY DYPLOMY I NAGRODY. GRATULUJEMY!

Dziękujemy dzieciom i Paniom z grup: ,,Krasnoludki", ,,Słoneczka" oraz ,,Muchomorki" za udział i miłą, wspólną zabawę.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY SPONSOROM:

  • p. Jacek Dubaj
  • Bank Spółdzielczy w Łęcznej
  • Apteka "Vita" w Łęcznej

Poprawiony: wtorek, 12 maja 2015 20:51
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 134 gości 

Tylko dla pracowników