Mama Krystianka czyta "Jagódkom" Email

Dnia 30.04.2015r. grupę "Jagódki" odwiedziła mama Krystianka. Przeczytała dwie bajeczki: „Niebieski ptak” i „ Brzydkie kaczątko” z książki „ Tajemniczy świat bajek”.

Dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały treści i prosiły o jeszcze... Podziękowaliśmy gościowi i zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie. Bardzo nam miło, jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy innych chętnych do  czytania  dzieciom, gdyż nie do przecenienia jest rola książki w wychowaniu i rozwoju każdego dziecka, ponieważ rozwija wrażliwość i wpływa na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. To gwarantowany sposób lepszego przygotowania dziecka do szkoły i do życia!

Poprawiony: wtorek, 05 maja 2015 20:58
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 114 gości 

Tylko dla pracowników