Rodzice i Absolwenci - Dzieciom Email

W naszym przedszkolu 18-06-2015r. wystawiono po raz pierwszy przedstawienie, gdzie aktorami byli Rodzice dzieci 3- letnich i Absolwenci naszego przedszkola (obecnie młodzież Gimnazjum nr 1 i Szkoły Podstawowej ). Niezwykli aktorzy prezentowali swój talent w utworze Marii Konopnickiej pt. "Szkolne przygody Pimpusia Sadełko". Przedszkolaki poznały kolejno szczęśliwe życie w domu rodzinnym, liczne przygody Pimpusia w szkole i poza szkołą.Przedstawienie zakończyło się Pimpusiowym postanowieniem poprawy. Utwór ten ma nie tylko walory wychowawcze, ale dostarczył dzieciom dużo radości i zabawy. Wszyscy aktorzy odegrali swoje rolę znakomicie. Nagrodą od wszystkich przedszkolaków były długie brawa.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Absolwentom za poświęcony czas, wysiłek i zaangażowanie.

Poprawiony: sobota, 11 lipca 2015 07:56
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 152 gości 

Tylko dla pracowników