Cyrk w bibliotece Email

W dniu 26 czerwca 2015 r. przedszkolaki z grupy „Jagódki" odwiedziły oddział dla dzieci Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Łęcznej, aby wziąć udział w głośnym czytaniu. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom".

Ta ogólnopolska akcja ma na celu propagowanie idei czytania, zainteresowania książką dzieci, zapoznanie z literaturą dziecięcą oraz korzyściami płynącymi z twórczego kontaktu z dziełem literackim. Każde spotkanie z książką ukazuje, jak ogromną rolę odgrywa ona w procesie wychowywania, uczenia się i rozwoju. Na dzieci czekała p. bibliotekarka, którą dzieci bardzo dobrze znają, ponieważ wypożycza im książki w przedszkolu. Tego dnia trudno było rozpoznać panią Basię, ponieważ przebrała się za klowna. To była prawdziwa niespodzianka dla przedszkolaków – przymierzały perukę i nos klowna - było przy tym bardzo dużo radości. Pani bibliotekarka przeczytała dzieciom książeczki pt. „Cyrk" oraz „Z tatą w cyrku". Wprowadzenie przedszkolaków w cyrkową tematykę odbyło się w przededniu przyjazdu cyrku do Łęcznej.

Bardzo dziękujemy Pani Basi za zaproszenie i całoroczną współpracę.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 147 gości 

Tylko dla pracowników