Z wizytą w Komendzie Policji Email

W ramach tematyki "Moja miejscowość" nasza grupa była na wycieczce w Komendzie Powiatowej Policji.

Na początku wizyty pani policjantka rozmawiała z dziećmi na temat użyteczności numerów alarmowych oraz bezpiecznego poruszania się po drogach. Następnie przedszkolaki zwiedzały różne pomieszczenia w budynku komendy: dyżurkę, strzelnicę, siłownię oraz salę zatrzymań. Potem "Krasnoludki" oglądały tresurę psa policyjnego "Mado", który popisał się przed dziećmi dużą zręcznością, siłą i różnymi umiejętnościami. Na koniec dzieci miały okazję obejrzeć samochód policyjny.

Przedszkolaki obiecały pani policjantce, że będą starały się zawsze poprawnie zachowywać, zarówno w domu, w przedszkolu oraz na ulicy.

Dziękujemy paniom policjantkom za wspaniałą wycieczkę.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 134 gości 

Tylko dla pracowników