Dzień Przedszkolaka Email

20.09.2016r. Dzieci z naszego przedszkola obchodziły "Dzień Przedszkolaka".

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka został ustanowiony przez Sejm, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Termin obchodów nie jest przypadkowy. Jak zaznaczają pomysłodawcy święta, druga połowa września to czas, gdy dzieci w przedszkolu mają już za sobą okres adaptacyjny. Co roku obchodom towarzyszą działania o charakterze edukacyjnym i wychowawczym o wspólnym motywie.

W naszym przedszkolu już od rana dzieci powitała wesoła muzyka z piosenkami przedszkolnymi. Po śniadaniu wszyscy wyruszyli kolorowym korowodem na plac z fontannami. Tam odśpiewaliśmy piosenki grupowe oraz Hymn Przedszkolaka, następnie przedstawiciele grup wypuścili baloniki w pięciu kolorach: zielony - Skrzaty, fioletowy - Jagódki, czerwony - Muchomorki, żółty - Słoneczka oraz niebieski - Krasnoludki. Radosnym pochodem wróciliśmy do przedszkola

Już czekamy na kolejny rok, aby bawić się w Dniu Przedszkolaka.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 124 gości 

Tylko dla pracowników