"Razem ćwiczymy buzię na wesoło"- cykl zajęć logopedycznych Email

W trosce o właściwy rozwój naszych "Jagódek" w listopadzie odbył się cykl spotkań z logopedą panią Małgorzatą Jaszcz, pracownikiem PPP w Łęcznej, pt. "Razem ćwiczymy buzię na wesoło".  Chcemy aby nasze dzieci mówiły poprawnie, dlatego postanowiłyśmy pomóc przez odpowiednią stymulację. Podjęcie wesołych zabaw o charakterze logopedycznym  pozwala uniknąć utrwalania błędnej wymowy oraz wtórnych zaburzeń o charakterze emocjonalnym. Warunkiem poprawnej wymowy jest wysoka sprawność aparatów: oddechowego, słuchowego, artykulacyjnego, fonacyjnego. Różnorodne zabawy oddechowe, ortofoniczne, logopedyczne dały dzieciom szansę nie tylko na wesołe spędzenie czasu w przedszkolu, ale także na usprawnienie narządów biorących udział w mówieniu.

Dziękujemy za miłą i profesjonalną współpracę z panią Małgorzatą !

Poprawiony: środa, 30 listopada 2016 19:52
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 168 gości 

Tylko dla pracowników