Skrzaty

Witamy w grupie „Skrzaty”!

Jesteśmy najmłodszą grupą 3-latków. Jest nas 24 wesołych przedszkolaków. Bardzo lubimy bawić się, śpiewać, tańczyć, konstruować, poznawać nowe wiadomości i zdobywać umiejętności. Rysujemy, lepimy, malujemy i prace plastyczne wykonujemy. W ogrodzie przedszkolnym ćwiczymy, biegamy i sporty uprawiamy. Chętnie poznajemy środowisko społeczno-przyrodnicze poprzez codzienne spacery i wycieczki po najbliższej okolicy. Uwagę i pamięć ćwiczymy słuchając wierszy, bajek, opowiadań. Uczymy się także języka angielskiego i uczestniczymy w zajęciach z rytmiki.
Nasze panie to p. Ala, p. Irenka, p. Kasia. Jest też z nami p. Ela, która służy radą i pomocą.
O porządek w naszej sali dba p. Jadzia my jej chętnie pomagamy i zabawki sprzątamy.

Konsultacje indywidualne:

mgr Irena Skoniecka - poniedziałek godz.15:00 - 15:30
mgr Alicja Puchlerz - wtorek godz.15:00 - 15:30

Zajęcia dodatkowe prowadzone z całą grupą:
Język angielski - mgr Irmina Walenciuk - czwartek godz.9:20

Filtr tytułów     Wyświetl: