Motylki

GRUPA MOTYLKI

Nowogród 3-, 4-, 5-latki

"Ach jak fajnie być motylem
Mówię wam, mówię wam
Choć na moment, choć na chwilę
Mówię wam, ach mówię wam...."

Jesteśmy niewielką grupą, która z radością i ochotą uczęszcza do przedszkola w Nowogrodzie. Dzięki temu, że jesteśmy w różnym wieku, możemy uczyć się od siebie nawzajem. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie i poznawaniu siebie nawzajem. We wszystkim co robimy staramy się być samodzielni, a podczas zajęć skupiamy uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Jesteśmy specjalistami od zadań trudnych i świetnymi budowniczymi. Wiele radości sprawiają nam zabawy na świeżym powietrzu. Spędzając wspólnie czas uczymy się zasad współdziałania, ćwiczymy swoją siłę woli, przełamujemy słabości, dzięki temu z każdym dniem stajemy się pewniejsi siebie i swoich mocnych stron. Staramy się być dla siebie mili i koleżeńscy, dzięki czemu atmosfera w naszym przedszkolu jest wspaniała.

Nad naszym bezpieczeństwem i rozwojem czuwa Pani Angelika, a o porządek w sali dba Pani Agnieszka Cieślak.

Kontakty z rodzicami:
Angelika Bukszyńska od 8:00 do 13:00