Rozstrzygnięcie Konkursu Logopedycznego

Utworzono dnia 19.03.2024

W dniu 14 marca miało miejsce rozstrzygnięcie IV konkursu logopedycznego organizowanego w naszym przedszkolu. W tym roku hasło konkursu brzmiało „Logopedyczna gra planszowa”. Celem konkursu było motywowanie do wspólnej pracy logopedycznej, szczególnie z wykorzystaniem gier planszowych, upowszechnianie wiedzy logopedycznej, zachęcanie do współpracy: logopeda - rodzic - dziecko. Konkurs był adresowany jest do wszystkich dzieci w naszym Przedszkolu.

Jury wyłoniło zwycięzców, przyznając następujące miejsca:

• I miejsce – Maja Filip z grupy „Słoneczka”

• II miejsce – Adam Matyjaszczyk z grupy „Muchomorki”

• III miejsce –  Bartłomiej Socha z grupy „Słoneczka”

oraz 2 wyróżnienia:

• Leon Sadło – z grupy „Słoneczka”

• Filip Kral – z grupy "Krasnoludki"

W konkursie wzięli również udział: Mikołaj Jakubaszek z grupy "Krasnoludki", Kaja Mileszczyk z grupy "Jagódki" oraz Alicja Daćko z grupy "Skrzaty".Wszystkim serdecznie gratuluję! Dziękuję Dzieciom oraz Rodzicom za zaangażowanie, włożony trud oraz pomysłowość przy tworzeniu gier! Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Gry zostaną wykorzystane na najbliższych indywidualnych i grupowych zajęciach logopedycznych. Pod koniec kwietnia zostaną zwrócone wykonawcom.

Agnieszka Dybich

Rozstrzygnięcie Konkursu Logopedycznego